Wydarzenia w branży vendingu 2020

Rok 2020 obfituje w wydarzenia związane z branżą vendingu i sprzedaży automatycznej. Oprócz wystaw i promocji samych automatów, urządzeń i rozwiązań technologicznych, będziemy mieć okazję również poznać i dopasować asortyment do naszych maszyn. Sprawdź nadchodzące wydarzenia w branży vendingu w 2020 roku i zarejestruj się już dziś!

mapa - wydarzenia w branży vendingu 2020

Europa

11-13 marca, Rimini, Włochy – Enada Primavera. Strona wydarzenia: https://en.enada.it/

2-4 kwietnia, Paryż, Francja – Międzynarodowe Targi Vendingu. Strona wydarzenia: https://www.vendingparis.com/en-gb.html

Maj, Londyn, UK – European Coffee, Tea & Soft Drinks Expo. Strona wydarzenia: https://www.european-coffee-tea-soft-drinks-expo.com/ (wydarzenie przełożone w związku z zagrożeniem COVID-19, nowy termin zostanie ustalony w najbliższym czasie).

9 czerwca, Glasgow, UK – Vendex Scotland 2020. Strona wydarzenia: http://www.vend-ex.com/vendex-scotland-2020/ (wydarzenie przełożone w związku z zagrożeniem COVID-19, nowy termin zostanie ustalony w najbliższym czasie).

26 czerwca, Valencia, Hiszpania – La noche del vending.

16-18 września, Kraków, Polska – EVEX 2020. Strona wydarzenia: https://www.vending-europe.eu/events/evex/

6 października, Milton Keynes, UK – Vendex Midlands. Strona wydarzenia: http://www.vend-ex.com/vendex-midlands-2020/ (wydarzenie przeniesione z 21 kwietnia w związku z pandemią COVID-19)

29-31 października, Kolonia, Niemcy – Eu’vend & Coffeena 2020. Strona wydarzenia: https://www.euvend-coffeena.com/

10 listopada, Leeds, UK – Vendex North. Strona wydarzenia: http://www.vend-ex.com/vendex-north-2020/

18-21 listopada, Mediolan, Włochy – Venditalia 2020. Strona wydarzenia: https://www.venditalia.com/en/home-en/ (wydarzenie przeniesione z 20-23 maja w związku z pandemią COVID-19).

Azja

13-15 lutego, Istanbuł, Turcja – VENDEX. Strona wydarzenia: https://vendexturkey.com/en/

3-5 sierpnia, Guangzhou, Chiny – China International Vending Machines & Self-service Facilities Fair, www.chinavmf.com (przełożone z 4-6 marca w związku z pandemią COVID-19)

4-6 sierpnia, Chiny – Asia Amusement & Attractions Expo (AAA). Strona wydarzenia: http://www.aaaexpos.com/index.php?lang=en (przełożone z 9-11 maja w związku z pandemią COVID-19)

12-14 sierpnia, Shanghai, Chiny. Strona wydarzenia: http://www.chinavending.com.cn/en-us/home (przełożone z 27-29 kwietnia w związku z pandemią COVID-19)

15-17 września, Moskwa, Rosja – VendExpo i WRS5 – Międzynarodowe targi technologii vendingowych i systemów samoobsługowych. Strona wydarzenia: https://www.vendingexpo.ru/eng/ (przełożone z 25-27 marca w związku z pandemią COVID-19)

17-19 grudnia, Pekin, Chiny – China International Vending & Smart Retail Show. Strona wydarzenia: http://www.vendingshow.com/en/

Ameryka

5-8 maja, Nashville, USA – NAMA Show.

19-21 maja, Chicago, USA – Sweets & Snacks Expo. Strona wydarzenia: https://sweetsandsnacks.com/ (wydarzenie odwołane)

8-10 października, USA – 2020 Atlantic Coast Exposition. Strona wydarzenia: https://atlanticcoastexpo.com/

Dzięki udziałowi w tego typu wydarzeniach, targach, ekspozycjach czy spotkaniach branżowych, będziesz na bieżąco z nowinkami technologicznymi dla sektora sprzedaży automatycznej. Sprawdź najnowsze rozwiązania i produkty, a następnie dostosuj je do swojej firmy. Zainspiruj się ciekawymi pomysłami z całego świata, aby Twoja firma rozwijała się w jak najlepszym kierunku.

Jakie wydarzenia w branży vendingu są planowane na rok 2021? Sprawdź: Vending Wydarzenia

Leave a Reply